top of page

W dniu 25 marca zawodniczki UKS Azaliowa braÅ‚y udziaÅ‚ w Lidze Województwa Pomorskiego Dzieci w KoÅ›cierzynie.

Podczas zawodów Martyna Duzowska, w klasyfikacji dziewczÄ…t 11-letnich, zdobyÅ‚a zÅ‚oty medal w konkurencji 50m stylem motylkowym - osiÄ…gajÄ…c w tej konkurencji III klasÄ™ sportowÄ… dla 12 lat oraz brÄ…zowy medal w konkurencji 100m stylem grzbietowym - osiÄ…gajÄ…c w tej konkurencji III klasÄ™ sportowÄ… dla 12 lat.

W klasyfikacji generalnej zawodniczek 11-letnich Martyna Duzowska zajęła III miejsce.

Oliwia KamiÅ„ska zajęła 6 miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym – w tej konkurencjach znaczÄ…co poprawiÅ‚a swój rekord Å¼yciowy oraz 5 miejsce w konkurencji 200m stylem dowolnym - poprawiajÄ…c rekord życiowy oraz ustanawiajÄ…c  w tej kategorii pierwszy rekord klubu.

W klasyfikacji generalnej zawodniczek 11-letnich Oliwia KamiÅ„ska zajęła VII miejsce.